DeleTekno - Güncel Teknoloji Haberleri

PUBG’nin yeni modunu oyuncular şekillendirecek

PUBG Dereceli Kural Seti test ediliyor.

pubg-nin-yeni-modunu-oyuncular-sekillendirecek
0 20

Son dönemlerin en popüler oyunlarından biri olan PUBG’nin yeni modunu kullanıcılar şekillendirecek. Oyundaki rekabeti daha da artıracak olan bu yenilik, şu anda oyuncular tarafından gelecek geri bildirimleri bekliyor. PUBG Dereceli Kural Seti test süreci başladı ve PUBG Labs’te yerini aldı. Bu set, PUBG Rekabetçi Mod için de belirleyici olacak.

PUBG Rekabetçi Mod yaklaşıyor Dereceli Kural Seti test ediliyor

PUBG Labs, bilindiği üzere oyunun yeni modlarını veya özelliklerini, resmi olarak çıkış yapmadan önce kullanıcılara deneyimleme şansı sunuyor. Şimdi de PUBG Labs’te Dereceli Kural Seti denenmeye başladı.

Dereceli Kural Seti, beklenen PUBG Rekabetçi Mod için büyük ölçüde belirleyici olacak. Kullanıcıların geri dönüşlerine göre Rekabetçi Mod kuralları şekillendirilecek.

pubg-nin-yeni-modunu-oyuncular-sekillendirecek
pubg-nin-yeni-modunu-oyuncular-sekillendirecek

Bu deneme sürecinde, açık maçlardaki ve e spor kural setindeki ayarlar birleştiriliyor. Buradan da Rekabetçi Mod için yeni bir kural seti oluşturmak amaçlanıyor. Deneme sürecindeki kural seti, ilk etapta toplam oyuncu sayısını 64’e indiriyor. Test için harita; ErangelMiramar ve Sankok haritaları arasından rastgele seçiliyor.

Daha gergin bir ortam oluşturuluyor

Oyunda Mavi Alan da kural setiyle değişiyor. Daha az oyuncu olmasından dolayı Mavi Alan için yapılan değişiklik oyunda tempoyu artıracak. Bu değişim ile, açık maçlara nispeten daha gergin bir ortam yaratmak hedefleniyor.

Aynı zamanda oyunda loot ayarlarında da bazı değişiklikler yaşanıyor. Eşya bulunma oranları yükseliyor ve ana silahlar ile seviye 2 teçhizatlar artırılıyor. Bu sayede oyunda daha rekabetçi bir ortam sağlanacak. Yeni kural setiyle oyun temposunda olumlu manada büyük bir değişim bekleniyor.

Ranked Ruleset is now live in LABS for a limited time.

Bring out your competitive side with the heart-pounding intensity of the Ranked Ruleset.

Feedback from this test will help us determine the ruleset for our upcoming Competitive Mode.https://t.co/lwVcTLUDop pic.twitter.com/n2jHe3LrMX

— PUBG (@PUBG) March 6, 2020

Test süreci tarihleri de belli

Dereceli Kural Seti, oyuncular tarafından PUBG Labs’te 6 Mart’tan itibaren 9 Mart saat 10.00’a kadar test edilebilir. Bu süre zarfında kullanıcılar, geri dönüşlerini de yapabilecek.


Kaynak ShiftDeleteNet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.